Dana 6. kolovoza 2024. godine, stadion Gospin dolac u Imotskom bio je poprište nezaboravnog glazbenog spektakla pod nazivom "Imotski ne zaboravi". Na ovom koncertu, pred prepunim stadionom oduševljenih posjetitelja, nastupili su Mate Bulić i Dražen Zečić, dok je poseban gost večeri bio Marko Perković Thompson.
Nakon dvogodišnje pauze, Thompsonov povratak na pozornicu izazvao je euforiju među obožavateljima. Njegov nastup započeo je emotivnom izvedbom nove pjesme "Ako ne znaš šta je bilo", tijekom koje je cijeli stadion zapjevao uglas, stvarajući dirljivu atmosferu.
Ulaznice za ovaj koncert bile su rasprodane u rekordnom roku, što svjedoči o velikom interesu publike za ovaj glazbeni događaj.
Nakon koncerta, Thompson se obratio svojim obožavateljima putem društvenih mreža, zahvalivši im na podršci i najavivši buduće nastupe. Njegovi fanovi izrazili su oduševljenje i želju za njegovim nastupom.
Koncert "Imotski ne zaboravi" ostat će upamćen kao večer ispunjena emocijama, zajedništvom i vrhunskom glazbom, potvrđujući još jednom koliko su ovi izvođači cijenjeni među publikom.
Video s koncerta "Imotski ne zaboravi" možete pogledati na sljedećeoj poveznici: